קידום אתרים

יש לכם אתר אינטרנט והחלטתם שאתם רוצים להזניק אותו לראש תוצאות החיפוש של גוגל ? מזל טוב! הכנו במיוחד שבילכם כמה גורמי קידום אתרים שתצטרכו לקחת בחשבון בתהליך הקידום

מחקר מילים

אפיינו את העסק או באתר שלכם כמו גם את קהל היעד שלהם. חישבו אילו מילות חיפוש יעניינו את הגולשים שלכם, ובצעו מחקר מילות מפתח לבדיקת נפחי חיפוש חודשיים ורמת תחרות. אתם יכולים כמובן להתחיל ישר עם המילים הכי תחרותיות ברשת, אבל בשביל להצליח בקידום כזה תזדקקו ללא מעט משאבים. העצה שלנו היא להתחיל לקדם מילים עם רמת תחרותיות סבירה וחיפוש מאוד ממוקד, ולהגדיר את המילים הבאמת תחרותיות כמטרה ארוכת טווח

דומיין רלוונטי
.
. רכשו דומיין קליט ואטרקטיבי, אם אתם רוצים אתם יכולים לרכוש דומיין בעברית המכיל את מילת המפתח העיקרית שלכם, מה שייתן לכם יתרון יחסי בקידום האתר. עם זאת יש הטוענים שדומיין בעברית אינו נוח לשימוש הגולש.

בצעו אופטימיזציה לקוד האתר , שיעמוד בתקנים הבינ"ל – html

תוכן, תוכן ועוד תוכן

קידום אתרים נשען בימינו המון על תוכן האתר. שזרו המון תוכן איכותי ושימושי באתר, שלבו בתוכן האתר את מילות המפתח שמעניינות אתכם, כשכל עמוד אתר מומלץ שיתמקד בלא יותר משתי מילות מפתח. אל תשכחו כמובן לכלול את מילות המפתח בכותרות האתר ותגי התיאור שלו.

מערך קישורים איכותי

. קידום אתרים בסופו של דבר ממריא או מתרסק על סמך מערך הקישורים שלו. קישורים איכותיים יטיסו את האתר שלכם בראש מנועי החיפוש, מצד שני ניהול לא נכון של מערך הקישורים לאתר יכול לסבך אתכם בצרות צרורות. ודאו כי הקישורים מגיעים לאתרכם מאתרים רלוונטיים ואיכותיים ככל שניתן. בניית קישורים איכותית היא אומנות מורכבת. בתור התחלה תוכלו לבנות קישורים לאתרכם באמצעות בלוגים ופלטפורמות רשת להפצת מאמרים. יצרו תוכן איכותי שאנשים ירצו לקשר אליו מרצונם החופשי. בצעו החלפות קישורים נכונות. אם אתם סבורים שתתקשו במלאכה זאת, תמיד תוכלו לשכור את שירותי של מקדם אתרים מקצועי.

קידום אתרים הוא תחום מורכב וסבוך, ששם המון דגש על הפרטים הקטנים. טעות קידום אחת יכולה לעלות ביוקר! אל תתנו לזה לקרות באתר שלכם, צרו עכשיו קשר עם מקדם אתרים מנוסה.