קידום אתרים אורגני – קידום אתרים בתוצאות הטבעיות של גוגל תחת ביטויי מפתח מניבים הרלוונטיים לתחום עיסוק  האתר. במהלך השנים האחרונות קידמתי עשרות אתרים לראש עמודי התוצאות של גוגל. גם האתר שלך יכול להיות ראשון!

פרסום בגוגל– ניהול קמפיינים ממומנים  בגוגל אדוורדס. תהליך מורכב השואף למקסם תפוקות של קמפיינים באדוורדס. התהליך כולל מחקר מילים מקיף, יצירת מודעות מזמינות, הקטנה מתמדת של עלויות פר קליק, מעקב עקבי אחר אחוזי המרה של הקמפיין.

ניתוח אתרים – ניתוח Seo  של אתרי אינטרנט, מתן המלצות לשיפור, ניתוח דפוסי תעבורה באתר באמצעות גוגל אנליטיקס.

מיתוג אישי– דחיקת אזכורים שליליים לעמודים פנימיים בגוגל, לצד יצירה של תכנים תדמיתיים איכותיים במגוון וריאציות, החל מסרטון תדמית ביוטיוב ועד עמוד נחיתה של קורות החיים שלכם, שיכבשו את העמוד הראשון של גוגל בהקלדת שמכם.

 ניהול תוכן – פרוייקט קידום אתרים מורכב ידרוש מגוון  סוגי תוכן ויכולת לייצר תמהיל נכון שלהם. תמהיל תוכן שכזה יכלול מאמרים מקצועיים, עמודי תדמית, כתבות ליחסי ציבור ברשת, הודעות לתקשורת, קופירייטינג להגדלת המרות וכיו"ב

ייעוץ שיווק באינטרנט – אם כרגע אתם מתלבטים בין פרסום בגוגל, לקידום אורגני, לשיווק ברשתות חברתיות, להשקת ניוז לטר, לקניית מדיה, לתוכניות שותפים… עצרו רגע, נשמו עמוק, ותרימו אליי טלפון. השיחה הזו תוכל לחסוך לכם לא מעט אנרגיות ותקציבים.